• بابک بختیاری
  بابک بختیاری آقای بابک بختیاری متولد ۱۳۵۷ اهل تهران موسس و صاحب امتیاز فروشگاه های زنجیره ای آیس پک و مدیر عامل شرکت آیس پک ایرانیان که محصول آیس پک اختراع ایشان بوده و هیچگونه نمونه مشابهی در جهان نداشته است. این مجموعه 280 فروشگاه در داخل و خارج از ایران دارد و هم‌ اکنون‌ به‌ عنوان‌ جوان‌ترین‌ کارآفرین‌ کشور به‌ شمار می‌رود. برندهای بابک بختیاری: 1.آیس پک 2. سال سال 3. پاپیچ . آيس پک در شروع کار از يک فروشگاه در نياوران شروع به کار کرد و با توجه به کيفيت بالاي محصولات و طعم هاي ابتکاري و خلاقيت سيستم با استقبال فراوان کليه قشر هاي جامعه رو به رو شد . ايشان اميدوار است به واسطه محصول جهاني خود توانايي‌هاي ايران و ايراني را به همه جهانيان اثبات كند. او میگوید همانطور که دنيا آمريکا را با فروشگاه هاي زنجيره اي مک دونالد ميشناسد، آيس پک معرف ايران عزيزمان براي تمام مردم دنيا باشد.
 • برند سال سال
  برند سال سال "سال سال" برندی جدید و ابتکاری از شرکت "آیس پک ایرانیان" است که با بهره گیری از تجربه و تخصص کارشناسان این شرکت و با توجه به ذوق و قریحه ی هموطنان عزیز ایجاد شده است.آیس پک یکی از بزرگترین شرکتهای زنجیره ای کشور است که با خلاقیت موسس این شرکت جناب آقای بابک بختیاری پدید آمد. مجموعه ی آیس پک مجموعه ای صد در صد ایرانی است که کلیه محصولات غذایی آن با روش های بهداشتی و روز دنیا به مردم ارائه میگردد. سال سال معرف محصول فروزن یوگرت یا بستنی ماستی است که شامل مزایای بی شماریست. فواید سال سال: 1.دارای چربی بسیار کمتر از بستنی 2.سبکتر از بستنی 3.آسان هضم میشود 4.مصونیت و ایمنی بدن را بالا میبرد. 5.به پاکی و سلامت پوست کمک میکند. 6.کلسترول را کاهش میدهد. 7.کمک به بهبود عفونت روده 8.سرشار از کلسیم و پتاسیم و پروتئین. 9.درصد جذب شدن ویتامینها و کلسیم را افزایش میدهد.
 • برند آیس پک
  برند آیس پک آیس پک یک مجموعه زنجیره‌ای ایرانی است که در سال ۱۳۸۶ بنیان نهاده شد. این مجموعه کار خود را با شعبه‌ای در خیابان نیاوران تهران شروع کرد و شیوه‌ای نو از بستنی‌خوری در ایران را پدید آورد. اولین شعبه آیس پک در سال ۱۳۸۶ توسط مالک آن، بابک بختیاری، در خیابان نیاوران تهران افتتاح شد، سپس آیس پک شعبه دوم خود را در مرکز خرید گلستان تهران دایر نمود. در کمتر از ۶ ماه آیس پک ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور و امارات متحده عربی دایر نمود. شعبه ۱۰۰ این برند به حسین رضازاده واگذار شد. پس از آن هم ۶۰ شعبه دیگر در ایران دایر شد. از ویژگی‌های برند آیس پک یکپارچه بودن دکوراسیون، تابلوها و طعم و شیوه ارائه بستنی است. برای اخذ نمایندگی آیس پک به این آدرس ایمیل بزنید. franchise@babakbakhtiari.com وبرای ارسال نظرات و پیشنهادات خود به این آدرس info@babakbakhtiari.com ایمیل بزنید.

"سال سال" برندی جدید و ابتکاری از شرکت "آیس پک ایرانیان" است که با بهره گیری از تجربه و تخصص کارشناسان این شرکت و با توجه به ذوق و قریحه ی هموطنان عزیز که ایجاد شده است.
سال سال معرف محصول فروزن یوگرت یا بستنی ماستی است که شامل مزایای بی شماریست.
آیس پک یکی از بزرگترین شرکتهای زنجیره ای کشور است که با خلاقیت موسس این شرکت جناب آقای بابک بختیاری پدید آمد. مجموعه ی آیس پک مجموعه ای صد در صد ایرانی است که کلیه محصولات غذایی آن با روش های بهداشتی و روز دنیا به مردم ارائه میگردد


همچنین از ویِژگی های برجسته ی آیس پک این است که توانسته ایم به لطف الهی کمتر از دو سال (۷۲۰ روز) ۱۳۰ فروشگاه در داخل و خارج از ایران (۱۱۸ شعبه در ایران و ۴ شعبه در امارات و ۸ شعبه در کشورهای هندوستان ، مالزی ، تایلند ، سنگاپور ،ونزوئلا ، سوریه ، انگلستان و کویت) داير نمايیم که شامل بیش از ۱۷۰۰ فرصت شغلی مستقیم و بیش از ۵۰۰۰ فرصت شغلی غیر مستقیم در این شعبات می باشد.
ودر انتها...
 
اسرار موفقیت از نگاه موسس و مبتکر شرکت "آیس پک":
 
تخیل و رویا پردازی
باور شخص برای رسیدن به ایده اش
برنامه ریزی کامل
شروع به کار و تلاش
داشتن هدف
 
 
 • افتتاحیه شعبه 10 سال سال در سعادت آباد
 • انواع طعم های سال سال
 • بابک بختیاری دومین برند خود را خلق کرد.
 • بستنی سال سال شعار سال سال: سالم باشید خوشحال باشید.
 • بستنی سال سال
 • فواید بستنی سال سال
 • بستنی سال سال
 • بستنی سال سال
 • بستنی سال سال
 • سال سال

 محصولات سال سال

 

 • لاته کارامل
 • کافه اوله
 • کاپوچینو
 • آیدیش کافی
 • سال سال کافی
 • افتتاحیه شعبه 10 سال سال
 

کانال رسمی آیس پک در آپارات

برای مشاهده ویدئوها بر روی آنها کلیک کنید.

کتاب تجربیات فروش موسس آیس پک

 این کتاب الکترونیکی ,مقاله ای است که در شماره 4 مجله خلاقیت چاپ شده است.

                            دانلود فصل اول کتاب رقص عقاب ها
برندی جدید و ابتکاری از شرکت "آیس پک ایرانیان" است که با بهره گیری از تجربه و تخصص کارشناسان این شرکت و با توجه به ذوق و قریحه ی هموطنان عزیز که ایجاد شده است.
سال سال معرف محصول فروزن یوگرت یا بستنی ماستی است که شامل مزایای بی شماریست.
آیس پک یکی از بزرگترین شرکتهای زنجیره ای کشور است که با خلاقیت موسس این شرکت جناب آقای بابک بختیاری پدید آمد. مجموعه ی آیس پک مجموعه ای صد در صد ایرانی است که کلیه محصولات غذایی آن با روش های بهداشتی و روز دنیا به مردم ارائه میگردد.    
   
اولين رمان ايراني آموزشي مديريتي
اسرار ناگفته ثروت آفرينان برتر ايران
به قلم امير حسين مظاهري سيف

   

رسانه های رسمی ما در کلوب

رسانه آیس پک

www.cloob.com/icepack

رسانه سال سال

www.cloob.com/salsal

رسانه بابک بختیاری

www.cloob.com/BabakBakhtiari